Antigenní test je vždy zpoplatněn - 200 Kč!

 

Postup

1. K vyšetření je nutné se objednat. Získaná rezervace slouží klientovi především jako záruka, že bude v odběrovém středisku vyšetřen. Čas rezervace je orientační, snažíme se ho maximálně dodržet, ale v případě vysokého zájmu o vyšetření ze strany veřejnost jeho přesné dodržení nemůžeme garantovat. Neobjednané osoby nemusí být z kapacitních důvodů vždy možné vyšetřit (s ohledem na časovou a logistickou náročnost celého procesu)!

2. Klient se dostaví v daném termínu k odběru do odběrového místa Nemocnice Strakonice, a.s. – Centrální laboratoře (budova č. 3, 1. patro).

3. Vyšetření se provádí výtěrem z nosohltanu. Výsledek je k dispozici do 15 - 30 minut, na výsledek je třeba vyčkat v místě odběrového centra.

4. Výsledek je testované osobě předán v písemné podobě.

 

Pokyny pro platbu:

Antigenní test: 200,00 Kč

Poplatek lze zaplatit:
a) převodem na účet nemocnice 199127585 / 0300 (ČSOB Strakonice), variabilní symbol: rodné číslo, do zprávy pro příjemce uvést: COVID - antigen - samoplátce; při odběru se prokáže klient bankovním výpisem ;
b) přímo v pokladně na ředitelství Nemocnice Strakonice hotově nebo kartou (pondělí - pátek 7:30 - 14:00); při odběru se klient prokáže platebním dokladem;
c) na místě platební kartou.

Organizace, které hradí poplatek za více svých zaměstnanců, se obrátí na Finanční účtárnu nemocnice pro domluvu stran fakturace - 383 314 251, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Odběrové místo

Odběry se provádějí v budově centrálních laboratoří (budova č. 3).

 

 

Go to top