• Vedoucí lékařka

  MUDr. Marie Kotišová

 • Lékařka

  MUDr. Barbora Černá

 • Telefon

  (0420) 383 314 234

Zdravotní služby ambulance pro infekční nemoci a cestovní medicínu

Ambulance pro infekční nemoci a cestovní medicínu poskytuje péči o akutně i chronicky nemocné pacienty s přenosnými chorobami. Nejčastějšími nemocemi, pro které nás pacienti vyhledávají, jsou neuroinfekce spolu s dalšími formami Lymské boreliozy, zoonozy, mezi které patří např. tularemie, leptospiróza, dále celá řada virových chorob od infekční mononukleozy, cytomegalovirové choroby až po chřipku. Pro radu a vyšetření přicházejí i lidé s únavovým syndromem.

Velkou část klientů naší ambulance tvoří lidé s poruchou funkce jater, které dispenzarizujeme a event. zařazujeme do speciálních programů chronicky nemocných. V neposlední řadě jsme schopni poskytnou konzultace při vedení antibiotické či antivirové terapie.

Nedílnou součástí práce naší ambulance je preventivní medicína zaměřená zejména na očkování. Doporučujeme a sestavujeme individuální plán nepovinného preventivního očkování dětí i dospělých. Imunizujeme též klienty před nástupem do zdravotnictví či sociálních služeb, kdy je vyžadováno očkování proti virové žloutence typu B. Poskytujeme poradenství z oblasti cestovní medicíny před výjezdem, tak po návratu z rizikových oblastí. Vystavujeme mezinárodní očkovací průkazy.

 • Cestovní medicína

 • Očkování

 • Hepatální poradna

Vedoucí lékařka ambulance pro infekční nemoci a cestovní medicínu

ourteam-1

MUDr. Marie Kotišová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lékaři: MUDr. Barbora Černá

Infekční ambulance - kontakty

Ambulance Strakonice:

383 31 4234

Email:

infekce@nemst.cz

Infekční ambulance

Ambulance se nachází v přízemí nemocniční ubytovny. Na vyšetření v pondělí a v době od 13.00 - 14.00 je nutné se předem objednat. V průběhu prázdnin: ambulantní vyšetření po předchozí telefonické domluvě (383 314 234).

Den:

Ordinační doba:

pondělí:

7:30 - 12:00, (13:00-14:00 po telefonické domluvě)

úterý:

7:30 - 12:00 (kromě 1. úterý v měsíci), (13:00-14:00 po telefonické domluvě)

středa:

7:30 - 12:00, (13:00-14:00 po telefonické domluvě)

čtvrtek:

7:30 - 12:00, (13:00-14:00 po telefonické domluvě)

Mapa areálu

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.

Go to top